Odzież patriotyczna

Niezwyciężona koszulka „Husarz”

Chcesz nosić na piersi wizerunek prawdziwego bohatera? Koszulka „Husarz – elitarna kawaleria” będzie idealna.

Wzywamy posiłki

Czarna koszulka z ilustracją husarza to doskonały wybór gdy masz waleczny nastrój lub wręcz przeciwnie potrzebujesz wsparcia. Z husarzem na piersi poczujesz, ze możesz wszystko!
Polska husaria to najgroźniejsza i najpiękniejsza jazda konna na świecie. Ich zbroje wzbudzały podziw i zachwyt. Jednocześnie były wykonane tak aby dawały jak największy komfort żołnierzowi.
Nieodłącznym elementem husarii były skrzydła. Mocowano je w różnych miejscach. Czasem dwa, lecz najczęściej jedno. Jest kilka teorii wyjaśniających użycie skrzydeł. Prawdopodobnie był to element walki psychologicznej. Skrzydła miały straszyć konie przeciwnika. Nie szumem piór (tego w zgiełku walki nie dało się usłyszeć) lecz swoim wyglądem. Skrzydła chroniły również żołnierza przed cięciami szablą od tyłu. A w razie zarzucenia artkanu (lassa) na szyję i tułów, skrzydła umożliwiały jego przecięcie.

Jakoś mówi sama za siebie

Koszulki Unire Patria to nie tylko wspaniałe patriotyczne nadruki, ale przede wszystkim odzież najwyższej jakości.
Materiał to bawełna czesana o gramaturze 210 gram. Koszulki są dodatkowo usztywniane na karku, tam również znajduje się nadrukowane motto husarii „Amor Patriae Nostra Lex” czyli „Miłość Do Ojczyzny Naszym Prawem”.
Na karku znajduje się również wszywka ze specjalnym materiałem który zapobiega poceniu się.
Wysokiej jakość materiał i boczne szwy gwarantują, że koszulka nie ulegnie deformacji.
Abyście mogło jak najdłużej cieszyć się ilustracją husarza nadruk wykonano metodą sitodruku z podwójną ilością farby. Całość została wzmocniona specjalną techniką, co sprawia, że kolory nie blakną, a nadruk nie łamie się.

Elita na piersi

Warto też zwrócić uwagę na samą ilustrację. To ona nadaje charakter koszulce.
Grafika jest wykonana z należytą starannością. Zachwyca bogactwem szczegółów. Połysk stali, powiewająca flaga, a nad tym Biały Orzeł.
Husarz zdaje się wychodzić z koszulki. Otoczony jest charakterystycznymi dla tej kawalerii skrzydłami. Nie brakuje również barw narodowych i krwi, która przypomina o stoczonych walkach na śmierć i życie.
Hustaria to była elitarna kawaleria, nigdy nie uciekali z pola bitwy. Wielokrotnie pokonywali przeciwników liczniejszych od siebie. To byli najlepsi z najlepszych.
Całość podkreśla raz jeszcze motto husarii, tym razem umieszczone z przodu koszulki, nad ilustracją „Amor Patriae Nostra Lex”.

Koszulkę „Husarz” oraz wiele innych kupicie na http://unirepatria.pl/produkt/husarz-elitarna-kawaleria-czarna/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *