Odzież patriotyczna

Zwycięska koszulka „Monte Cassino”

Warto pamiętać o wielkich zwycięstwach. To one przypominają nam, że drzemią w ludziach niesłychane pokłady siły i determinacji. Taka jest też koszulka Monte Cassino.

Hołd dla wojska

Bitwa o Monte Cassino uważana jest za jedną z najcięższych i najbardziej krwawych podczas II wojny światowej. Ufortyfikowany na wzgórzu klasztor zdawał się być twierdzą nie do zdobycia. Wojska alianckie próbowały ją podbić kilka miesięcy. Dopiero wsparcie niezłomnego wojska polskiego umożliwiło zdobycie klasztoru.
Ta koszulka to hołd dla II Polskiego Korpusu, który walczył pod dowództwem gen. Władysława Andersa. To właśnie polscy żołnierze jako piersi powiesili biało-czerwona flagę na zdobytym klasztorze. Gdyby nie ich poświęcenie, ta bitwa potoczyłaby się inaczej.

Polska jakość

Biała koszulka z motywem Monte Cassino wykonana została z najwyższej jakości bawełny. Tak wysoka jakość materiału sprawia że, koszulka nadaje się na różne okazje. Można ją zakładać zarówno do jeansów jak i do marynarki.
Projektanci zadbali nie tylko o najwyższą jakość materiału, ale i o jak największy komfort użytkowania. Koszulka posiada boczne szwy, które nie tylko ułatwiają prasowanie, ale również zapobiegają skręcaniu się ubrania. Zadbano również o ochronę przed potem. Wnętrze karku wyszyto kontrastowym materiałem zapobiegającym poceniu się.

Niezniszczalny nadruk

To co sprawia, że koszulka jest wyjątkowa to właśnie nadruk. Dlatego wykonano go w szczególnie staranny sposób. Ilustracja naniesiona została metodą sitodruku z podwójną warstwą farby. To gwarancja odwzorowania grafiki na najwyższym poziomie. Co więcej nadruk został wzmocniony autorską metodą Unire Patria. To wszystko sprawia, że nadruk jest odporny na zniszczenia podczas prania i codziennego użytkowania.
Kupując koszulkę od Unire Patria (http://unirepatria.pl/produkt/monte-cassino-biala/) mamy pewność, że posłuży nam przez długie lata.
Polska produkcja gwarantuje najwyższą jakość, nie są to tanie koszulki z Chin. To najlepsza bawełna i najlepszy nadruk jakie są dostępne na rynku.
Wysoka jakość połączona z niesamowitą grafiką daje nam unikalny produkt, który po prostu trzeba mieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *