Inne

Czemu noszę patriotyczną koszulkę?

Wychodzę z domu przyodziany w barwy narodowe. Robię to w pełni świadomy przekazu jaki daję takim zachowaniem innym ludziom. Ubieram się tak i nie zamierzam przestać.

Pod prąd

Gdy wychodzę na ulicę większość ludzi zlewa się w jedną szarą masę. Dopiero po chwili oczy zaczynają wyłapywać z tlumu osoby ubrane inaczej. Bardziej kolorowo, odważniej, inaczej.
Mijam chłopców udający drwali, dziewczyny z odkrytymi kostkami i całe mnóstwo osób w koszulkach. Wiadomo t-shirt to podstawa każdej garderoby. Prosty, pasuje i do dresów i do marynatki. A im więcej ich w szafie tym lepiej.
W tym tłumie jestem też ja. W koszulce patriotycznej.
Czy wzbudzam zainteresowanie? I to bardzo. Ludzie oglądają się za mną na ulicy. Znajomi pytają skąd mam takie ciuchy. Niektórzy dopytują co za symbole noszę na piersi.

Jestem patriotą i jestem z tego dumny

Urodziłem się w Polsce, tu się wychowałem i tutaj chcę żyć. Jestem dumny z bycia Polakiem. Nosząc patriotyczne koszulki pokazuję innym, że kocham ten kraj.
Szanuję i ciągle zgłębiam bogatą historię Polski.
Wolę mieć na koszulce Znak Polski Walczącej , żołnierza AK czy Husarza niż logo zagranicznej korporacji. Co więcej to ubrania wyprodukowane w Polsce więc kupując je wspieram naszą rodzimą produkcję i przyczyniam się do rozwoju gospodarczego.
Niech ludzie wiedzą, że w mojej obecności nie mogą bezkarnie opluwać naszej ojczyzny. Zawsze stanę w jej obronie.

Koszulka nie tylko na specjalne okazje

I wiecie co? Te koszulki i bluzy są zwyczajnie ładne i świetnie się w nich prezentuję. Jakość nadruku jest fantastyczna. Dopieszczona grafika sprawia, że od razu wyróżniam się z tłumu.
Jakość materiału również jest zauważalna. Od razu widać, że nie jest to tania koszulka „made in China”. Dzięki szwą na bokach nie skręca się i łatwo daje się prasować. Materiał wszyty na karku zapobiega poceniu się, co szczególnie doceniam w czasie letnich upałów. Podwójne szwy dają gwarancję, że koszulka nie rozejdzie się po kilku praniach.
Takie koszulki świetnie sprawdzają się również na wyjazdach zagranicę i przy wyjściu z kolegami na mecz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *